İçeriğe atla
su kaçağıbulma beşiktaş telefon

Vişnezade Petek Temizliği

Vişnezade Petek Temizliği bir Ersoylar Tesisat kuruluşudur. Vişnezade Petek Temizliği alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve gerekli tüm teknolojik ekipmanlarımız ile hizmetinizdedir. Sadece petek temizliği değil tesisatçılık adına tüm hizmetleri vermekteyiz. Bizi tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz. Beşiktaş ın tüm mahallelerine mobil teknik servislerimiz bulunmaktadır.

Petek Temizliği

Petekler, kış aylarındaki yoğun kullanıma bağlı olarak içleri kireçlenir, yaz aylarında da suyun sabit kalması ile paslanırlar. Ve havaların tekrar soğuması ile kullanılmaya başlanan petekler, içlerinde ki kireç tabakası ve pas yüzünden bulundukları ortamı ısıtmadığı gibi, kombinin de bozulmasına neden olurlar.

Petekler bu yüzden her sene temizlenmelidir. Firmamız petek temizliğini profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Önce peteklerin içerisinde ki pis su boşaltılır ve ardından özel makineler ve ilaçlarla peteklerin temizliği yapılır. Bu işlemler sonucunda petekler, içlerinde ki pas dan ve kireçten kurtulur. Son aşamada peteklerin içine özel petek koruyucu kimyasal enjekte edilir. Bu sayede petek içlerinde paslanma ve kireçlenme engellenmiş olur.

Sizde ilaçlı petek temizliğini yaptırıp başınızın ağrımamasını istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir