İçeriğe atla
su kaçağıbulma beşiktaş telefon

Konaklar Tıkanıklık Açma

Konaklar Tıkanıklık Açma olarak ev veya iş yerleriniz de tüm pimaş veya gider tıkanıklığı sorunlarınız için hizmetinizdeyiz. Tıkanıklık açma konusunda yeterli deneyime sahip çalışma arkadaşlarımız la ve gerekli teknolojik ekipmanlarımızla her zaman hizmetiniz deyiz. Konaklar Tıkanıklık Açma bir Ersoylar Tesisat kuruluşu olup su tesisatçılığı adına tüm hizmetleri vermektedir. Ayrıca Beşiktaş ın tüm mahallelerine mobil teknik servislerimiz bulunmaktadır.

Konaklar Tıkanıklık Açma ve Verilen Hizmetler

  • SU TESİSATÇILIĞI 
  • SU KAÇAĞI BULMA
  •  PİMAŞ TIKANIKLIĞI VE GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA
  • PETEK TEMİZLİĞİ

Pimaş Tıkanıklığı ve Gider Tıkanıklığı Açma

Pimaşlar kısaca atık su borularına verilen addır. Pimaş tıkanıklığı genellikle yanlış ve kötü kullanıma bağlıdır. Pimaş tıkanıklıklarının sebebi genellikle gider borularına atılan inşaat molozlar, temizlik bezleri ve peçete tarzı şeylerdir.

Bazı basit gider tıkanıklıklarına ilkel yollarla müdahale edilebilir. Örneğin basit lavabo tıkanıklıkları gibi. Fakat büyük pimaş tıkanıklıkları ancak uzman ekiplerin müdahalesi ile açılır.

Bu gibi durumlarda biz devreye giriyoruz ve tıkanıklığa ilk müdahaleyi özel gider kameraları ile gidere bakarak ve tıkanıklığın yerini bularak başlıyoruz.

Tıkanıklığın yerinin tespitini ve tıkanıklığın nedenini bulduktan sonra özel tıkanıklık açma robotları ile tıkanıklığı dakikalar içerisinde gideriyoruz. Tıkanıklığı giderme işlemi kırmadan ve dökmeden gerçekleşmektedir.

Bizi tüm tesisatçılık ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir