İçeriğe atla
su kaçağıbulma beşiktaş telefon

Kombi Su Kaçağı Bulma

Soğuk günlerde doğal gaz faturalarımızın durmadan yükseldiği bu gibi günlerde en büyük sıkıntılarımızdan bir tanesi evimizi veya ofisimizi ısıtmaya çalışmaktır.

Havalar soğudukça da yüksek faturaların gelmesi bizim moralimizi oldukça bozmakta ve tek giderimizin de doğal gaz faturası olmaması bizim extra dan canımızı sıkan bir durumdur.

Herkes evinde peteklerin ısınmamasından şikayetçidir ve evlerinde sıcak bir ortam olmamasından şikayetçilerdir.

Peteklerden verim almadığınızı nereden anlarsınız?

Peteklerden verim alamadığınızı elinizle tespit edebilirsiniz.

Peteklerin üstü sıcak, ortası ılık, altı buz gibiyse eğer petekler su eksiltiyor demektir.

Bunu hissettiğiniz an hemen işinde uzman ve profesyonel kişilerden yardım almanız gerektiğiniz unutmayınız. Eğer bu işlerle ilgilenen bir firmayı aramazsanız kışı evinizde üşüyerek ve titreyerek geçireceksiniz demektir.

Bu durum da sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Su eksiltmesi yetmiyormuş gibi bir de peteklerde kirlenme ve tıkanma da meydana gelebilir.

Petek temizliği peki nasıl yapılıyordu ve şimdi nasıl bir sistem uygulanıyor?

Temizleme yapılırken teknolojinin son harikası cihazların kullanılması garantili ve kalıcı çözümlerden bir tanesidir.

Bu şekilde yapılan temizleme çalışmalarına geçtiğimizden beri İstanbul bölgelerinde bu sorunlardan bu şekilde kurtulmanız mümkündür. Kalorifer tesisatlarını yaparken peteklerin yerinden sökmeden kimyevi sıvılarla, ilaçlarla ve makinelerle temizliğini ve bakımını yapmaktayız.

Tesisatın içerisine koyduğumuz koruyucu kimyasal ilaçlarla kombiyi çalıştırıyoruz ve bu ilaç sayesinde radyatör ve kombinizi koruyup sararak tesisatınızı kireçten korumaktadır.

Bu işlemler peteklerin izin sağlığı açısından çok iyi bir yöntem olup, pırıl pırıl bir petekle de olmakla kalmayıp son derecede az bir zamanınızı alarak bu işlemlere kalıcı sonuçlar sözünü verebiliyoruz.

peteklerdeki su eksilmesi için kombi su kaçağı tespiti yaptırmayı unutmayınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir