İçeriğe atla
su kaçağıbulma beşiktaş telefon

Su Sızıntıları ve Su Kaçaklarında Tespit ve Onarım

Beşiktaş İstanbul’un en gözde ve rağbet gören ilçelerinden bir tanesidir.

Ancak ara sıra evlerimizde ve iş yerlerimizde sorunlar yaşarız. Bu sorunlar hayatımıza girdiği zaman hem maddi olarak sıkıntıya düşeriz hem de mekanlarımız mahvolabilir.

Su sızıntıları ve su kaçaklarının tespiti eski zamanlarda çok zor bulunmaktaydı ve masraflarımız iki katına çıkmaktaydı. Ancak Avrupa’dan getirttiğimiz donanımlı cihazlar sayesinde tespitlerimiz olabildiğinden kolay ve hızlı bir hale gelmiştir.

Su kaçakları servisimiz İstanbul’un her bölgesine hizmet vermekle beraber istediğiniz gün ve saate gecikmeden gelebilmektedirler.

Size sıhhi tesisatla alakalı her probleminizde kalıcı sonuçlar veriyoruz.

Verdiğimiz hizmetler; Lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, musluk arızaları, petek temizliği, temiz su kaçakları, pis su kaçakları, logar açma ve kanalizasyon açma vb. tesisatlar dır.

Evlerinizi kendi evinizmiş gibi benimseyerek çalışıyoruz ve hiçbir şekilde evinizde inşaat hissi vermiyoruz.

Sahip olduğumuz donanımlar pahalı cihazlardır ve herkeste bulunmaz. Hem donanımlarımız hem de yıllarını bu işe adamış personellerimiz sayesinde bu işlerden hasarsız bir şekilde kurtuluyorsunuz. Faturalarınız artık fazla gelmeyecek ve evlerinizde kötü görüntü söz konusu olmayacaktır best and safest weight loss pills.

Duvarlarınızda ve tavanlarda küflenme, kararma, çatlaklık ve kabarma varsa eğer evinizde su kaçağı vardır. Bu durum hem kötü kokulara sebep olur hem görüntü kirliliğine sebep olur hem de hasta olmanıza sebep olabilmektedir.

Bu problemleri boyayla, sıvayla halledemeyeceğiniz gibi hem de problemin önüne geçemezsiniz. Su kaçakları problemleriyle alakalı müşteri temsilcilerimizden detaylı bir bilgi alıp, randevu yazdırırsanız istediğiniz gün ve saate araç göndere bilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir